Mercedes-Benz

Życie jest podróżą. Teraz komfortową.

Klasa V z rabatem na rocznik 2019.
Niespotykane rabaty na samochody dostawcze!

Ostatnie modele Klasy V z rocznika 2019 dostępne od ręki w promocyjnej ofercie. 

Wybierz przestronne, luksusowe wnętrze Klasy V. Komfort po drodze do każdego celu: do pracy, na weekend, na wakacje. Doceń nowoczesny design i aż do ośmiu miejsc siedzących.

Wybierz Klasę V gotową do obioru!

·         Rabat nawet 40 000 PLN*
·         Leasing tylko 102%*
·         2 przeglądy w promocyjnej cenie 500 PLN*

.

Leasing 102%:

Całkowity koszt leasingu prezentowany dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, wpłata wstępna 30% wartości samochodu, wartość końcowa 19% wartości pojazdu. Oferta skierowana do przedsiębiorców. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2019, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 30.06.2020 r

Przeglądy w promocyjnej cenie:

Pakiet Przeglądów 2 obejmuje 2 następujące po sobie przeglądy okresowe, w skład których wchodzą wszystkie czynności kontrolne i przeglądowe zgodnie z wytycznymi producenta. Wyjątek stanowi wymiana paska zębatego z napinaczem oraz wymiana pompy wody w pojazdach Citan z silnikiem Diesla, które odbywają się na odrębne zlecenie warsztatowe płatne przez klienta. Pakiet Przeglądów 2 obowiązuje do momentu wykonania 2 kolejnych przeglądów bez ograniczeń dotyczących wieku i przebiegu pojazdu.

Wykonaj swój ruch

i znajdź wymarzoną Klasę V.

Dowiedz się więcej o Klasie V.

Wybierz niezwykle przestronną Klasę V, którą może podróżować komfortowo nawet 8 osób. Sprawdź możliwości konfiguracji foteli, dzięki którym idealnie dostosujesz przestrzeń – od pojedyńczych, luksusowych foteli do wygodnych kanap oraz dodatkowym opcjom takim jak opcjonalny pakiet stołowy czy pakiet leżanki.

Nowa Klasa V jest bogata w zaawansowaną technikę i systemy wspomagania, pomagając kierowcy w wymagających sytuacjach na drodze oraz zapewniając wszystkim pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

- adaptacyjne reflektory w technologii LED (ILS LED) z asystentem świateł drogowych Highbeam Assist PLUS

- system multimedialny MBUX z wyświetlaczem dotykowym,  sterowaniem głosowym, nawigacją i systemem Car Play i Android Auto

- systemy bezpieczeństwa – Asystent utrzymania pasa ruchu, Asystent bocznego wiatru, Asystent martwego pola, Aktywny asystent parkowania z kamerą 360 i Prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE®

Nowa Klasa V to także nowe kolory i wzory felg, warianty tapicerek i elementy wyposażenia – teraz zyskasz nowe możliwości indywidualizacji swojego auta. 

Najmocniejsza wersja napędowa silnika oznacza nawet 239KM/500Nm mocy połączonych z nową, automatyczną 9-biegową skrzynią biegów 9G-TRONIC.

Poczuj moc i dynamiczne przyśpieszenie do 100 km/h już w 7,8 s przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki całkowicie nowej jednostce napędowej [średnie zużycie paliwa: 8,6 l/100 km; emisja CO2: 225 g/km*]

 

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.

Wykonaj swój ruch

i znajdź wymarzoną Klasę V.