Mercedes-Benz

Odjedź konkurencji Mercedesem Vito

Niespotykane rabaty na samochody dostawcze!

Wyjątkowe oferty na Mercedesa Vito w wersji Furgon i Tourer.

Wybierz model, z którym najlepiej rozwiniesz swoją firmę. Sprawdź dostępne samochody online bez wychodzenia z domu i skorzystaj z oferty, z którą najwięcej zaoszczędzisz.

Vito Furgon:
- Rata miesięczna od 1300 zł netto*
- Rabat do 25 000 zł**

Vito Tourer:
- Rata miesięczna od 1900 zł netto*
- Rabat do 37 000 zł**

*Vito 111 CDI Furgon w programie Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna 0% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy.
Vito 114 CDI Tourer w programie Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy.
Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2019, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 30.06.2020 r. Powyższa propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.".

** Leasing 102% - całkowity koszt leasingu prezentowany dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, wpłata wstępna 30% wartości samochodu, wartość końcowa 19% wartości pojazdu. Oferta skierowana do przedsiębiorców. Promocja dotyczy pojazdów z roku produkcji 2019, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 30.06.2020 r

Sprawdź ofertę dealerów z całej Polski w naszej internetowej  przeglądarce samochodów gotowych do odbioru.

1. Obejrzyj samochody online na dokładnych wizualizacjach i opisem wyposażenia
2. Wybierz interesujący Cię model.
3. Zostaw swoje dane kontaktowe - dealer skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę
4. Obejrzyj samochód w salonie

Dlaczego Vito?

Dynamiczne i oszczędne silniki Diesla o mocy od 102-190 KM.

Silnik Twojego samochodu to napęd dla Twojej firmy. Pod maską Vito znajdziesz niezawodne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania technologiczne, które dodatkowo zoptymalizujesz pod kątem swojego biznesu.

–     Furgon oferuje dwa 4-cylindrowe silniki wysokoprężne z bezpośrednim wtryskiem paliwa w systemie Common Rail i turbodoładowaniem.

Silnik wysokoprężny o pojemności 1749 cm3 jest dostępny w dwóch klasach mocy, a silnik o pojemności 2143 cm3 w trzech.

–     Tourer oferuje dwa 4-cylindrowe silniki wysokoprężne: OM622 o pojemności 1749 cm3 i OM654 o pojemności 1950 cm3

Silniki wysokoprężne są dostępne w pięciu klasach mocy.

Napęd na przód, tył i 4x4 – wszechstronność dla każdego biznesu.

Vito to samochód wielozadaniowy, ale to Ty wiesz najlepiej, czego potrzeba Twojej firmie. Wybierz taki układ napędowy, który idealnie sprawdzi się w Twojej branży:
–     na przednie koła
–     na tylne koła
–     na wszystkie koła 4Matic.

Zdecyduj, jaka skrzynia biegów sprawdzi się najlepiej: automatyczna (7-stopniowa 7G-TRONIC PLUS w wersji Furgon i 9-stopniowa 9G-TRONIC w wersji Tourer) lub 6-stopniowa mechaniczna.
Dostosuj do swoich wymagań także układ jezdny, wybierając wersję podstawową Plus, komfortową, która zadba o dynamikę jazdy i wysoki komfort dźwiękowy lub sportową, która zwiększy dynamikę auta.

W pełni ocynkowana karoseria.

W polskich warunkach pogodowych Twoje auto jest narażone na działanie wilgoci, mrozu, zmian temperatury i soli drogowej. Dlatego w Vito zastosowano kompleksową ochronę antykorozyjną, by stworzyć dla Twojej firmy samochód niezawodny w każdym calu. 

W pełni ocynkowane nadwozie, uszczelnienia spawów, zabezpieczone krawędzie drzwi, maski i klapy sprawią, że Twój Vito będzie się doskonale prezentował przez długie lata.

Karoseria nie jest wyjątkiem – Mercedes to gwarancja, że wszystkie zastosowane komponenty mają najwyższą niezawodność. Niech ta jakość będzie wizytówką Twojej firmy i zapewni Ci przewagę nad konkurencją.