Mercedes-Benz

Mercedes PRO*.

Ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Mercedes PRO1 to nowa marka Mercedes-Benz Vans, która obejmuje wszystkie obecne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz cyfrowe narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości do jeszcze wydajniejszego prowadzenia Twojego biznesu.

Mercedes PRO kompleksowo łączy wszystkie istotne usługi na jednej platformie internetowej. Na początku dostępne będą wybrane usługi, które z czasem będą konsekwentnie rozszerzane i indywidualnie dopasowywane. Naszą ambicją jest połączenie Twoich potrzeb z opracowanymi przez nas technologiami przyszłości, które mają zostać inteligentnie wkomponowane w Twoją codzienną pracę.

  • Prowadź swój biznes szybciej i łatwiej
  • Zwiększ wydajność i efektywność
  • Zachowaj kontrolę

Nasze rozwiązania Mercedes PRO.

Krok po kroku do sukcesu.

Mercedes PRO

Mercedes PRO zaczyna się od profesjonalnych rozwiązań z zakresu łączności i zarządzania flotą za sprawą Mercedes PRO connect oraz inteligentnego połączenia sieciowego managerów flot z ich pojazdami. Stopniowo Mercedes PRO jest poszerzany o liczne rozwiązania, które sprawiają, że działalność jest jeszcze bardziej wydajna: od dopasowanych do potrzeb rozwiązań transportowych i wsparcia dla wydajnej i przyszłościowej eksploatacji pojazdów, aż po najnowsze informacje dotyczące nowych produktów finansowych i elastyczne opcje mobilności.

Mercedes PRO connect.

Łączność sieciowa z potencjałem na przyszłość.

Mercedes PRO connect

Praca może przebiegać łatwiej i wydajniej: dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w zakresie łączności i zarządzania flotą Mercedes PRO connect2. Innowacyjne usługi w inteligentny sposób łączą ze sobą menedżera floty, kierowcę oraz pojazd i pomagają trwale zwiększyć wydajność oraz produktywność Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o Mercedes PRO connect oraz o tym, jak skorzystać z tych usług.

Jakie rozwiązanie Mercedes PRO connect pasuje do Ciebie?

Firmy stale się zmieniają: Czy w Twojej flocie są pojazdy, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie łączności i zarządzania flotą mogłyby być wydajniejsze? Czy planowane są zakupy nowych pojazdów? Mercedes PRO connect ma dla Ciebie pasującą ofertę.

Moduł komunikacyjny

Wbudowany fabrycznie: Moduł komunikacyjny.

Nowy Sprinter to pierwszy samochód dostawczy Mercedes-Benz, który jest fabrycznie dostępny z rozwiązaniami w zakresie łączności i zarządzania flotą Mercedes PRO connect3. Dzięki wbudowanemu na stałe modułowi komunikacyjnemu, pojazd jest stale on-line.

Mercedes PRO Adapter

Jako doposażenie: Mercedes PRO Adapter.

Mercedes PRO Adapter to kompaktowe rozwiązanie sprzętowe przeznaczone do doposażania pojazdów. Może on być instalowany w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz Vans4. Dzięki temu innowacyjne usługi Mercedes PRO connect mogą być dostępne również w Twoich aktualnych pojazdach.


* Dostępność modułu komunikacyjnego (LTE) jest tymczasowo ograniczona dla niektórych pojazdów ze względu na ograniczenia w dostawach komponentów. Należy pamiętać, że usługi Mercedes me connect lub Mercedes PRO connect, w tym system połączeń alarmowych (eCall), nie są dostępne w pojazdach, których dotyczy ten problem. Aktualne informacje dostępne są u Twojego dealera Mercedes-Benz.

1 Mercedes PRO jest dostępny w wybranych krajach europejskich oraz od września 2018 roku w USA. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać u swojego dealera Mercedes-Benz.

2 Mercedes PRO connect, rozwiązanie w zakresie łączności i zarządzania flotą, jest dostępne dla modeli Vito oraz Sprinter.

3 Moduł komunikacyjny jest dostępny w Sprinterze 907 i 910 od 06/2018.

4 Mercedes PRO Adapter jest dostępny do modeli Vito 639 od 11/2010, Vito 447 od 10/2014 oraz do Sprintera 906 od 04/2006. Mercedes PRO Adapter nie może być stosowany w samochodach dostawczych Mercedes-Benz, które są fabrycznie wyposażone w moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych (JH3).
W pojazdach wyposażonych w instalację podtrzymującą pracę silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia w działaniu funkcji usług „Cyfrowa rejestracja informacji” i „Cyfrowy dziennik kierowcy”. Gdy instalacja podtrzymująca pracę silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.