Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Certified.

Używane samochody dostawcze Mercedes-Benz.
Mercedes-Benz Certified

Sprawdziliśmy wszystko, co sprawdza każdy… i całą resztę.

Każdy samochód Mercedes-Benz Certified jest rzetelnie sprawdzony przez jedną z wyznaczonych stacji dealerskich. Po przeglądzie wystawiamy certyfikat potwierdzający pełną gotowość pojazdu do pracy. Co więcej, każdy Mercedes-Benz dostaje gwarancję jako dowód na niezawodność i żywotność naszych samochodów. 

Wraz z każdym certyfikowanym pojazdem oferujemy obietnicę kompleksowych usług:

Gwarancja

Do 24 miesięcy gwarancji na pojazd
Gwarancja na pojazd obowiązuje równie długo, jak w przypadku fabrycznie nowego samochodu dostawczego Mercedes-Benz. W przypadku awarii oczywistością jest możliwość szybkiej i rzetelnej naprawy w warsztacie Mercedes-Benz.

Pakiet MobiloVan

12 miesięcy pomocy na wypadek awarii MobiloVan*
Nasz serwis obejmuje usługi od szybkiej i kompetentnej pomocy udzielanej przez Service24h po udostępnienie pojazdu zastępczego – aby oferować gwarancję mobilności w całej Europie także w razie awarii. Ponadto przy regularnym serwisowaniu u partnera Mercedes-Benz gwarancja wydłuża się na okres do 30 lat od pierwszej rejestracji.
* Okres 12 miesięcy, zgodnie z warunkami usługi MobiloVan.

Obsługa techniczna

Bez konieczności przeglądu przez pierwsze 6 miesięcy lub pierwsze 10 000 km*
Abyś mógł skupić się na swojej działalności gospodarczej, a nie na serwisowaniu samochodu, partner Mercedes-Benz Certified zatroszczy się o to, aby od momentu sprzedaży zalecany okres międzyprzeglądowy upłynął nie wcześniej niż po 6 miesiącach lub po przejechaniu 10 000 km.
* Zgodnie z obowiązującymi warunkami sprzedaży samochodu.

Ważny przegląd

Obowiązkowe badanie techniczne wykonane nie później niż 3 miesiące przed zakupem
Kupując samochód dostawczy Mercedes-Benz Certified nie musisz się zajmować od razu tematem obowiązkowego badania technicznego – pieczęć potwierdzająca jego aktualność jest maksymalnie sprzed 3 miesięcy.

Historia pojazdu

Pełna historia poprzednich właścicieli, przebiegu, wypadków, szkód – znamy każdy sprzedawany samochód!
Twój certyfikowany Van ma gwarantowany przebieg. W oparciu o historię pojazdu, (cyfrową) książkę przeglądów i pozostałe dostępne informacje, Twój Dealer Mercedes-Benz Certified sprawdził poprawność wskazania przebiegu Twojego auta.

Jazda testowa

Pojazd gotowy na jazdę testową już następnego dnia!
Abyś mógł jak najszybciej przetestować interesujący Cię pojazd na drodze, sprzedawca Mercedes-Benz Certified umożliwia jazdę testową – przeważnie w ciągu 24 godzin. Życzymy miłej jazdy!

Odkup pojazdu

Atrakcyjne warunki przy pozostawieniu poprzedniego samochodu w rozliczeniu
Aby jeszcze bardziej uprościć drogę do posiadania certyfikowanego samochodu dostawczego, przyjmiemy w rozliczeniu Twój dotychczasowy pojazd po uczciwej cenie. Na życzenie sprzedawca Mercedes-Benz Certified zajmie się bezpłatną wyceną pojazdu – na przykład w trakcie Twojej jazdy testowej – po czym złoży wiążącą ofertę.

Usługi łączności

Zyskaj lepszą kontrolę nad pojazdem dzięki systemom łączności Mercedes me*
Skonsultuj się ze sprzedawcą Mercedes-Benz Certified w sprawie usług Mercedes me i pozostań połączony z siecią – także w przypadku samochodu używanego.
* Dostępność usług łączności jest uzależniona od modelu i roku produkcji pojazdu (usługi łącznościowe).

Finansowanie

Atrakcyjne i elastyczne oferty finansowania i leasingu
Atrakcyjne i elastyczne oferty finansowania przygotowane przez Mercede-Benz Financial Services zapewniają korzystne raty miesięczne i dopasowanie do wszystkich potrzeb.