Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Service24h.

Service24h.

Dniem i nocą wyprowadzamy Państwa na właściwą drogę.

W nowym samochodzie Mercedes-Benz towarzyszy Państwu zawsze poczucie pełnego bezpieczeństwa. Jeżeli jednak zdarzy się, że Państwa samochód nie będzie zdolny do jazdy, w osiągnięciu celu wesprze Państwa profesjonalny serwis Mercedes-Benz.

Zawsze do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy dostępni w całej Europie, przez całą dobę, 365 dni w roku, pod bezpłatnym numerem telefonu 0 800 5 77 7777 [1] (lub poprzez MB Contact [2] w książce adresowej Państwa radia). Serwisant Mercedes-Benz udzieli Państwu pomocy i w większości przypadków już na miejscu awarii przywróci Państwa pojazdowi zdolność do jazdy.

MobiloVan Mercedes-Benz.

W przypadku awarii technicznej i unieruchomienia samochodu standardowa gwarancja mobilności MobiloVan [3] pokryje koszty wielu świadczeń. Na przykład pomocy na miejscu, holowania, samochodu zastępczego, taksówki, hotelu i innych. Ponadto przez dwa lata od daty pierwszej rejestracji pojazdu MobiloVan oferuje specjalne świadczenia mobilnościowe dla napraw przeprowadzanych w ramach gwarancji lub polityki dobrej woli.

[1] Alternatywnie: +48 22 583 43 63 (połączenie z telefonu komórkowego według taryfy operatora).

[2] Warunek: fabryczne radio z działającym telefonem komórkowym. Użytkownik ponosi jedynie koszty połączenia z aparatu komórkowego do sieci stacjonarnej.

[3] Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan jest dostępna w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Dla modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.